فروش دستگاه cnc تراش دست دوم با بهترین قیمت

تراش دست دوم

دستگاه cnc تراش در کجا به فروش می رسد؟ آیا فروش دستگاه cnc تراش دست دوم در ایران صورت می گیرد؟ چگونه می توان یک دستگاه cnc تراش دست دوم را با بهترین قیمت تهیه کرد؟

دستگاه های cnc تراش و دستگاه cnc فرز که امروزه جزو پرکاربرد ترین دستگاه های صنعتی موجود می باشند. این دستگاه ها در صنایع مختلف قطعه سازی کاربرد بی بدیلی دارند. لذا وجود حداقل یک دستگاه cnc تراش در هر کارگاه کوچک و بزرگ تولید قطعه، امری غیر قابل انکار است. در گذشته کار تراش فلزات توسط دستگاه های دستی یا منوال (manual) انجام می شد.

دستگاه تراش دستی

عوامل مختلفی باعث شد تا استفاده از دستگاه های تراش دستی جای خود را به دستگاه های سی ان سی تراش بدهند. در نتیجه اتفاقات زیر رخ داد:

  • افزایش سرعت تولید قطعه
  • افزایش دقت تولید قطعه
  • پایین آمدن خطا و ضایعات (اسقاط)
  • و نهایتا کاهش هزینه تولید

[box type=”shadow” align=”alignright” class=”” width=”25″]کلمه cnc مخفف عبارت لاتین Computer Numerical Control می باشد. این عبارت به معنی “کنترل عددی رایانه‌ای” می باشد. این دستگاه ها به کمک کامپیوتر و از طریق برنامه نویسی کار می کنند.[/box]

پس با روی کار آمدن دستگاه های تراش کامپیوتری که به آن ها دستگاه های سی ان سی نیز می گویند، تحول عظیمی در بحث تولید قطعات فلزی به وجود آمد.

اجزا ماشين تراش cnc

چگونه دستگاه cnc را ارزان تر تهیه کنیم؟

حال پرسش اینجاست که چطور می توان چنین دستگاه پر کاربرد و بی رقیبی را برای کارگاه تولیدی خود تهیه کرد؟ همانطور که می دانید درصد عمده ای از دستگاه های سی ان سی موجود در بازار وارداتی هستند. البته سهم تولیدات داخلی در بازار روز به روز در حال افزایش است. اما آیا می توانیم همان دستگاه های خارجی را با قیمتی مناسب تر از آن خود کنیم؟ پاسخ مثبت است. چرا که با خرید دستگاه های cnc دست دوم می توان پول بیشتری را پس انداز کرد. در نتیجه می توان به جای خرید یک دستگاه سی ان سی نو، چند دستگاه CNC دست دوم تهیه کرد. بنابراین سرعت تولید و سود نهایی را بالاتر می رود.

البته در بعضی از کارگاه ها و مشاغل تازه تاسیس و کوچک مانند مشاغل خانگی، از دستگاه cnc کوچک رومیزی نیز استقاده می شود، که قیمتی بسیار ارزان تر از دستگاه های cnc معمولی دارند. قیمت این دستگاه ها معمولا بستگی به ابعاد و موتور به کار رفته در آن دارد. دستگاه های cnc فرز رومیزی را می توان با مبلغی بین ۸ میلیون تومان تا ۲۵ میلیون تومان تهیه کرد.

دستگاه cnc تراش

فروش دستگاه cnc تراش در کجا صورت می پذیرد؟

در ایران هم مراکزی جهت فروش دستگاه cnc تراش دست دوم وجود دارد که با قیمتی مناسب می توان دستگاه مورد نظر را از آن جا تهیه کرد. اما نکته ای که حائز اهمیت است، اعتبار آن مجموعه، دسترس پذیری و سابقه آن می باشد، که خریدار می بایست حتما به آن توجه کند. چرا که با خرید دستگاهی مناسب و کارآمد می توان به بالاترین بازدهی در تولید قطعه، توسط دستگاه های cnc رسید. یکی از مراکز معتبر فروش دستگاه های cnc سایت های تخصصی این محصول از جمله بازار سی ان سی ایران می باشد که همواره بهترین دستگاه ها را با قیمت های مناسب به بازار عرضه کرده است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید